• 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Uwaga

Byliśmy także w Katowicach - GloBall na pikniku Giekaes

W Poniedziałek przyszedł do nas mail, „organizuję piknik dla klubu „Giekaes” Katowice, może chcielibyście przyjechać opowiedzieć o wyprawie?”
Odpisaliśmy – oczywiście, możemy przyjechać :- ) Mnóstwo spraw i załatwień przed wyprawą pozwoliło się wybrać nam tylko jednym autem.Kibice GKS Katowice okazali się tolerancyjnymi, ciekawymi świata i komunikacji z innymi kulturami a w dodatku ludźmi bardzo żywiołowymi. Piłka toczyła się, fruwała, skakała najszybciej ze wszystkich naszych dotychczasowych wyjazdów...Furory nie zrobił konkurs rzutów Globallem, okazała się zbyt mało poręczna ;- ) choć wyniki warte są odnotowania – najdalszy rzut 6,5 metra.Przez całe dmuchane miasteczko przewinęło się około 300 osób z których 10 zdecydowało się wysłać z nami swoją piłkę do Afryki. Pytaniom i opowieściom nie było końca.  Dziękujemy!

Dziękujemy klubowi, organizatorowi www.maxfun.com.pl i wszystkim kibicom!


Markowi  za piłkę do Sudanu
Gabrielowi  za piłkę do Egiptu
Kubie za piłkę dla RPA
Pawłowi za wysłanie piłki do Botswany
Firmie Max Fun za piłki dla Namibii i Etiopii
Darkowi za piłki dla Kenii i Zambii

Prosimy wszystkich o dalsze wspieranie idei GloBall – polecajcie nas swoim znajomym, namawiajcie na kupowanie piłek GloBall – są dostępne non-stop w naszym sklepie internetowym.
Teraz każdy może zostać sponsorem GloBall z prawami do promocji swojej firmy lub instytucji! Dołącz do nas – postaramy się pięknie i publicznie podziękować!Wystarczy kupić pakiet 100 piłek dla dzieci w Afryce
by zaistnieć w ramach naszego projektu ze swoją marką!

To koszt TYLKO 2500 zł.!!!!

A jaki efekt!
100 uśmiechniętych dzieciaków w 20 krajach na całej trasie!

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt
z nami pod numerem +48 600 00 24 31, lub mailem.


Dodatkowe informacje