• 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Uwaga

GloBall Adventure Camp na Europejskim Stadionie Kultury w Rzeszowie - relacja [FOTO, VIDEO]

Właśnie wróciliśmy z Rzeszowa. Byliśmy tam z naszą Wielką Piłką GloBall i 4. samochodami pełnymi atrakcji, które stworzyły GloBall Adventure Camp.

Rozbiliśmy nasze obozowisko  (tym razem – dla odmiany - w centrum miasta) pod rzeszowską BWA...


W GloBall Adventure Camp można było pograć w piłkę, wziąć udział w konkursach sportowych pod czujnym okiem Pawełka (aktualny pseudonim – „Dziki”), naszego instruktora WueFu dla dzieci z całego świata. Zbudowaliśmy również mini-tor offroad’owy, na którym dzieciaki pokonywały trasę „na czas” elektryczną mini-terenówką, wypożyczoną od małego Tadzia z Krakowa (dzięki, Tadziu!).


Hitem był też wielki batut, na którym jak piłeczki podskakiwały gromady mniejszych i większych fanów GloBall.


Batut pożyczył nam kwatermistrz i kucharz ekspedycji GloBall, czyli Karczmarz Kłos (dziękujemy!).


Odwiedziły nas przez 2 dni tłumy ludzi, a wśród nich znalazło się aż 62 sponsorów – fundatorów piłek dla dzieci w Afryce. W sumie już prawie 100 osób  stało się w ten sposób współuczestnikami projektu GloBall.


Przyłącz się do nas! Fundując za 25 zł. piłkę dla dziecka w Afryce, decydujesz, do jakiego konkretnie kraju trafi Twoja osobista GloBall. W dodatku umieścimy na niej Twoją własną dedykację i adres mailowy – część dzieci na trasie ma dostęp do Internetu i z pewnością odpisze z podziękowaniami! Chcemy zbudować jak najwięcej takich mostów łączących  ludzi, których dzielą wielkie odległości – ale na pewno nie dzielą ich uprzedzenia 8)

Nawiązaliśmy również współpracę ze Stowarzyszeniem „Nigdy Więcej” – inicjatywą, realizującą akcję „Wykopmy rasizm ze stadionów”. Zadanie to jest tak bliskie naszej misji, że aż trudno wyobrazić sobie bliższe pokrewieństwo ideowe. Dlatego baner tej akcji pojedzie z nami do Afryki i będzie grał ważną rolę w naszych filmach i na zdjęciach.


Zainteresowanie mediów rosło z godziny na godzinę – mamy nadzieję, że będzie to tendencja trwała. Najfajniejsze wywiady: z Gazetą Wyborczą i TVP Info!Dodatkowe informacje